הנחיות ליישום ETIAS

Online Application Guidelines for ETIAS

זה אולי נראה טריוויאלי אבל יש מספר טעויות שניתן לעשות בעת הגשה, בדיקה, הגשה ותשלום עבור טופס בקשת ETIAS שלך. להלן מספר הנחיות להגשת בקשות ETIAS שנועדו לסייע למועמדים בעת הגשת הבקשה, כדי להבטיח טוב יותר שלא ייעשו טעויות שעלולות להשפיע לרעה על תוצאות הבקשה.

מלא בקפידה את טופס הבקשה של ETIAS

קרא בעיון כל שאלה או הצהרה בטופס ETIAS כדי שתבין מה השאלה נשאלת לפני שתספק תשובה.

ענה על כל שאלה בטופס הבקשה של ETIAS בצורה הכנה ככל שתוכל. אל תנסה לשנות את תשובותיך בהתבסס על מה שאתה חושב שעשוי להוביל לאישור הבקשה. המערכות האוטומטיות המשמשות לעיבוד בקשות אלקטרוניות לוויזה ולפטור מוויזות בודקות את נתוני המועמדים במספר מסדי נתונים שונים כדי להבטיח שהמידע שסופק על ידי המועמדים תואם למידע שהם מסוגלים לאחזר ממקורות אחרים. יתר על כן, מסירת מידע כוזב על בקשה עלולה להוביל לסירוב כניסה בגבול האיחוד האירופי. אלה קריטיים עבור היישום שלך ומשמשים להערכת כל סיכון פוטנציאלי שאתה עלול להציב.

מכיוון שלרוב הבקשות המקוונות לוויזה ולפטור מוויזות יש תקופת פסק זמן, כמו בזמן שפג תוקפו של הדף, מומלץ לעבוד על בקשתך תוך 20 דקות, אחרת ייתכן שהמידע שלך לא יישמר. ייתכן שתקבל התראה בדף בעת הגשת בקשה ל- ETIAS שלך לגבי מועד סיום הזמן הקצוב של בקשתך, אם כי ייתכן שזה לא תמיד יקרה.

בדיקה והגשה של הבקשה

דיוק הנתונים הביומטריים המסופקים בטופס הבקשה הוא בעל חשיבות קריטית. בזמן שאתה בודק את בקשתך, ודא שבדקת שוב את המידע הביומטרי כגון שמך, תאריך הלידה שלך, מין, ארץ אזרחות ומידע אחר הקשור לדרכון. אם לא תעשו זאת, בקשתכם תבוטל לפני שתצאו למסע שלכם לאיחוד האירופי ועלולה לגרום לסירוב כניסה לאירופה.

ברגע שאתה בטוח שהתשובות והנתונים שסיפקת על המועמד שלך מדויקים, הגש את בקשתך.

שלם עבור יישום ETIAS שלך

היו מוכנים לדמי בקשה קטנים בסך 7.00 אירו. זה נעשה בדרך כלל באינטרנט באמצעות כרטיס אשראי או חיוב. שימו לב כי האגרה אינה ניתנת להחזר, גם אם הבקשה לא אושרה.

בעת תשלום עבור בקשתך, ודא שאתה משתמש בכרטיס תשלום המקובל על ידי ETIAS וכי אין חסימות, החזקות, כמו גם שיש מספיק כסף בחשבונך. אם התשלום שלך נדחה או שיש שגיאת תשלום מסיבה זו או אחרת, סביר להניח שבקשת ETIAS שלך לא תעובד ולא תאושר.

ללא קשר לתוצאה ביישום ETIAS שלך, מומלץ לא לבצע כל היפוך חיוב (או הכחשת עסקה) מכיוון שהדבר עלול לגרום לבקשתך להתבטל על ידי ETIAS עקב אי תשלום.

השתמש באתר הרשמי של ETIAS

הגש בקשה ל- ETIAS דרך האתר הרשמי או פורטלי יישומים מורשים כדי למנוע הונאות או אתרי הונאה שעלולים לחייב אותך יתר על המידה בדמי העיבוד.

תזמון הגשת הבקשה

למרות שתהליך הגשת הבקשה של ETIAS הוא בדרך כלל מהיר, מומלץ להגיש בקשה זמן רב לפני תאריך הנסיעה שלך כדי לקחת בחשבון עיכובים פוטנציאליים בעיבוד.

ערכים מרובים ותוקף

לאחר האישור, ETIAS תקף לשלוש שנים או עד שתוקף הדרכון יפוג, המוקדם מביניהם. הוא מאפשר כניסות מרובות למדינות שנגן, אך עומד בכלל 90/180 - לא יותר מ -90 יום בכל תקופה של 180 יום.

ערעור על דחייה

אם בקשתך תידחה, תקבל הודעה על הסיבה. יש לך את הזכות לערער על החלטה זו או לתקן טעויות ולהגיש בקשה מחדש.

זכור, ETIAS אינה ויזה אלא מערכת אישור נסיעות למטיילים הפטורים מוויזה שאינם באיחוד האירופי. הוא נועד לשפר את האבטחה תוך הפיכת הנסיעה לנוחה יותר.

שיקולים אחרים עבור ETIAS שלך

לבסוף, נסה להימנע מכל בעיה משפטית בימים שלפני הנסיעה שלך מכיוון שהדבר עשוי להשפיע על אישור ETIAS שלך גם אם קיבלת את אישורך לפני שנעצרת או הורשעת. רשויות האיחוד האירופי יכולות לסמן את האישור שלך אם נתונים חדשים מתגלים וה- ETIAS שלך עשוי להתבטל או להתבטל.